Skip to content

Система підвісної терапії RedCord Neurac

СИСТЕМА ПІДВІСНОЇ ТЕРАПІЇ REDCORD NEURAC – унікальна розробка для безболісного відновлення руху м'язів та м'язових груп, відновлення координації рухів та зміцнення м'язового скелета.

СИСТЕМА ПІДВІСНОЇ ТЕРАПІЇ REDCORD (слінг-терапія) – це система виконання вправ у підвішеному положенні, орієнтована на роботу глибоких м’язів.

Методика з’явилася у Норвегії на початку 2000-х років, і вже встигла довести свою ефективність. Нині RedCord широко використовується в усьому світі для підготовки відомих спортсменів та реабілітації пацієнтів, які мають радикуліт, остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків та інші захворювання опорно-рухового апарату.

З ЯКОЮ МЕТОЮ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ NEURAC?

В основі методу – відновлення правильних рухових стереотипів, порушених внаслідок болю. Коли людина відчуває хронічний біль, її тіло набуває неприродного положення з перевантаженням одних груп м’язів (агоністів) та надмірним розслабленням протилежних груп м’язів (антагоністів). Як наслідок, м’язи-антагоністи втрачають здатність виконувати свої функції. Проблема особливо показова щодо коротких м’язів, які утримують хребетний стовп.

Гравітаційне навантаження дає змогу створити пацієнтові стан повної відсутності больових відчуттів. Тільки в такому випадку можливе досягнення головної мети реабілітації за методикою Neurac – відновлення та покращення рухової активності за допомогою інтенсивної стимуляції нервової системи, тобто нейром’язової активації.

ПОКАЗИ ДО ТЕРАПІЇ НА СИСТЕМІ REDCORD NEURAC:

 • гострі та хронічні болі у спині;
 • нестабільність поперекового та шийного відділів хребта;
 • відновлення після травм із хронічним болем;
 • відновлення балансу та пропріоцепції пацієнтів на функціональному етапі реабілітації;
 • реабілітація після інсульту;
 • сприяння правильній роботі м’язово-фасціальних біомеханічних ланцюгів у спортсменів.

ЯК ЗАНЯТТЯ НА REDCORD ВПЛИВАЮТЬ НА ОРГАНІЗМ?

 • зменшують больові відчуття;
 • відновлюють силу м’язів та нервово-м’язову регуляцію;
 • відновлюють координацію та рівновагу;
 • покращують рухову активність;
 • формують стійкий м’язовий корсет;
 • покращують біомеханіку рухів;
 • формують правильний патерн руху через активацію пропріорецепторів у суглобах та мʼязах;

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ НА СИСТЕМІ REDCORD?

Перед початком курсу занять пацієнт проходить тестування: виконує різні рухи, спираючись на нестійку платформу. Фізичний терапевт оцінює поєднану роботу м’язових груп і відстежує порушення в будь-якій конкретній групі м’язів.

Після тестування терапевт підбирає індивідуальний курс для роботи над проблемними зонами: від найпростіших до висококоординованих складних вправ. Терапевт коригує положення тіла, техніку виконання вправ для максимально точного руху, з правильним контролем, ускладнює вправи в процесі реабілітаційного лікування.

Завдяки спеціальним прогресивним сходам різних рівнів складності, одна і та ж вправа, виходячи з призначень, може виконуватися як пацієнтом з гострим больовим синдромом, так і професійним спортсменом. Використовуючи свою власну вагу тіла як опір, ви можете зробити сотні рухів (місток, віджимання, підтягування, відведення) лише в одному єдиному пристрої RedCord.

REDCORD В АКСІС

Спеціалісти нашого Центру реабілітації хребта та суглобів Аксіс пройшли курси навчання системі Neurac та отримали міжнародний сертифікат.

Наші терапевти працюють з пацієнтами будь-якого віку та підбирають комплекс вправ індивідуально для кожного клієнта з урахуванням клінічної картини та фізичної підготовки. Ми орієнтовані лише на ефективний результат, тож чекаємо від вас такого ж позитивного настрою та впевненості у власних силах!

Хочете записатися на консультацію? Зателефонуйте нам або заповніть реєстраційну форму на сайті – це займе всього кілька хвилин.

Зворотній зв'язок

  Інші послуги:

  08.09.2022

  Кінезіотерапія на блочних тренажерах

  КІНЕЗІОТЕРАПІЯ НА БЛОЧНИХ ТРЕНАЖЕРАХ – це метод реабілітації, спрямований на розширення амплітуди рухів у суглобах, заняття напруження, релаксацію та скорочення м’язів тулуба і кінцівок. Термін походить з латини й дослівно означає “терапія рухом”.

  При цьому ми використовуємо тренажери з антигравітаційною конструкцією – тренажер Бубновського і його аналоги.

  12.07.2022

  Кінезіотейпування

  КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ – це накладання на ушкоджені м’язи, сухожилля і суглоби тейпів (спеціальних тканинних “пластирів”), що зменшують больовий синдром.

  12.07.2022

  Дестабілізаційна терапія

  БАЛАНСУЮЧА ТЕРАПІЯ – терапія на балансуючих платформах, під час якої здійснюється вплив на пропріорецепцію та вестибулярний апарат. Саме ці структури організму відповідальні за сприйняття частин тіла у просторі.

  12.07.2022

  ERGON терапія

  ERGON TECHNIQUE – це метод статичної та динамічної мобілізації м’яких тканин, що використовує спеціальне обладнання – інструмент ERGON.

  12.07.2022

  Прикладна кінезіологія

  ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ – це метод альтернативної медицини, який визначає і виправляє стан внутрішніх органів та систем органів через зміну тонусу пов’язаних з ними скелетних м’язів.

  12.07.2022

  Шрот-терапія

  SCHROTH-ТЕРАПІЯ – одна з провідних визнаних у світі методик лікування сколіозу. Її на початку XX століття розробила німецький фізіотерапевт Катаріна Шрот. Лікарка сама мала сколіоз і дослідила користь асиметричного дихання у його лікуванні.

  12.07.2022

  Mulligan концепція

  MULLIGAN КОНЦЕПЦІЯ (мобілізація з використанням рухів) – популярний різновид мануальної терапії, під час якого знеболення досягається через мобілізацію з використанням рухів.

  12.07.2022

  DNS терапія

  DNS-ТЕРАПІЯ – це реабілітаційний напрямок який базується на принципах кінезіології розвитку і на нейрофізіологічних принципах функціонування опорно-рухового апарату.

  12.07.2022

  FDM терапія

  FDM – ТЕРАПІЯ метод лікування болю та проблем опорно-рухового апарату, що базується на моделі фасціальних порушень. Тобто, корекції порушень фасцій (оболонок), що покривають усі органи, зокрема, м’язи, нерви, судини.

  12.07.2022

  PNF терапія

  PNF – це чергування скорочення та розслаблення м’язів, що стимулює ділянки головного мозку, які відповідають за рухи, та відновлює м’язову систему.

  12.07.2022

  М’яка мануальна терапія

  М’ЯКА МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ – це лікування ручними прийомами задля коригування патологічних проявів, спричинених функціональними порушеннями м’яких тканин та кістково-суглобового апарату.

  12.07.2022

  Лікувальний масаж

  ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ – ЦЕ метод дозованої механічної дії на організм руками масажиста чи певними предметами з лікувальною метою. Такий масаж широко розповсюджений як допоміжна терапія при різних захворюваннях. Він дає змогу швидко поліпшити самопочуття і прискорити процес одужання.

  ЗАПИС НА ПРИЙОМ