Skip to content

Реабілітація для Дітей

“Диво” відновлення – це насправді наслідок щоденних завзятих тренувань та регулярних курсів реабілітації, коли маленькі пацієнти роблять перші свої рухи, перші кроки, вперше тримають ложку паралізованою рукою, навчаються бігати та стрибати, відчувати навколишній світ. 

Заняття в Аксіс проходять безболісно у формі гри. Вони не травмують дитину, а навпаки – викликають позитивні емоції. Ми розробляємо ігри так, щоб дитина виконувала необхідний для реабілітації діапазон рухів. Кожна дитина отримує індивідуальну комплексну програму реабілітації, де прописані заняття в межах медичного центру та вдома.

Реабілітація в Аксіс - це:

Індивідуальні заняття з фізичним терапевтом
Програма лікування складена лікарем
Точно дозовані навантаження
Лікування причини, а не симптомів
Доказові методи реабілітації

Що входить в курс реабілітації в Аксіс?

У центр реабілітації хребта та суглобів Аксіс з 2019 року діє дитяче відділення, де надають кваліфіковані реабілітаційні послуги  дітям з ураженнями нервової та опорно-рухової системи.

Ми маємо широкий перелік реабілітаційного обладнання, що відповідає європейським стандартам. Спеціалісти відділення – це висококваліфіковані лікарі та фізичні терапевти, які використовують європейський досвід та постійно підвищують кваліфікацію, освоюючи сучасну світову практику. 

Після проведення детального діагностичного дослідження дитині складають індивідуальну програму реабілітації, яка постійно контролюється та коригується. Індивідуальна програма може містити наступні реабілітаційні методики:

Спосіб лікування, під час якого дитина відновлює чи  тренує і розвиває моторні функції. Наприклад, навички сидіння, ходьби, повзання, вміння тримати голову.

Фізична терапія

Покращує роботу нервової системи, зокрема й сприйняття світу за допомогою сенсорних аналізаторів. До них належать зір, слух, смак, нюх, тактильне сприйняття та пропріорецепція.

Сенсорна інтеграція

Вивчає рівень розвитку концентрації та пам’яті, мислення, уваги, інтелекту та емоційної сфери дитини.

Терапія розвитку

Програма рухових тренувань, що базується на спонтанних ритмічних рухах, які в нормі виконують немовлята.

Бломберг терапія

Комплекс лікувальних заходів для дітей з народження до 3 років життя, що необхідний для діток з перинатальною патологією та ознаками ураження нервової системи.

Раннє втручання від 0 до 3 років

Як проходить реабілітація в Аксіс:

Консультація вузькопрофільних спеціалістів

Діагностика та дообстеження

Реабілітація за індивідуальною програмою

Контроль результатів

Повернення до життя без болю!

Кому потрібна реабілітація в Аксіс

ЗАПИС НА ПРИЙОМ