Skip to content

ВІДНОВЛЕННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

Відновлення організму – це комплекс дій, направлений на зняття больового синдрому, відновлення механіки рухів, запобігання можливим ускладненням, зняття страхів та підвищення якості життя.

Наслідки відсутності відновлення та реабілітації можуть бути незворотніми. Це часто призводить до розвитку захворювань, інвалідності, втрати функцій кінцівок. Відновлення організму – невід’ємна частина за комплексного лікування.

Коли необхідне відновлення та оздоровлення організму:

В центрі реабілітації хребта та суглобів Аксіс є лікувально-оздоровчі програма, яка дозволяє позбутися проблем з опорно-руховим апаратом без ліків та хірургічного втручання. Відновлення організму може знадобитися при:

Принципи відновлення в Аксіс:

Комплексний підхід. У нас працює сильна міждисциплінарна команда, до якої входять лікарі різних напрямів, фізичні терапевти,  ерготерапевти та інші спеціалісти.

Максимально ранній старт процедур. Якщо стан пацієнта дозволяє, ми починаємо відновлення з перших після отриманих травм або перенесених операцій.

Націленість на результат. Ліка складає індивідуальну програму відновлення для кожного пацієнта, щоб забезпечити максимально швидкий та ефективний шлях відновлення.

Відновлення та оздоровлення в Аксіс:

Немедикаментозне лікування

Для відновлення після захворювань, травм та операцій спеціалісти Аксіс підбирають комплексну індивідуальну програму реабілітації. Індивідуальні заняття з реабілітологом сприяють відновленню по обсягу рухів, зняттю больового синдрому і дискомфорту, запобігають ускладненням та повертають до звичного активного життя.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ