Skip to content

Прикладна кінезіологія

ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ – це метод альтернативної медицини, який визначає і виправляє стан внутрішніх органів та систем органів через зміну тонусу пов'язаних з ними скелетних м'язів.

ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ вивчає рух у всіх його проявах: механічний, хімічний, енергоінформаційний. Як методи корекції діагностованих порушень використовуються мануальна терапія, емоційна корекція та гомеопатія.

Прикладна кінезіологія розглядає здоров’я як сукупність різних складників, що в комплексі забезпечують нормальне самопочуття людини:

 • структурний аспект;
 • емоційний;
 • вегетативний;
 • хімічний.

Якщо виявляються проблеми у будь-якому з цих аспектів здоров’я, це може призвести до комплексної дисфункції. Отже, завдання кінезіології – знайти причину розладів здоров’я та розробити найефективнішу схему лікування для кожного окремого пацієнта. Також кінезіологія направлена на те, щоб змінити звичайну поведінку людини – щоб буденне життя мало лікувальний ефект.

ДІАГНОСТИКА У КІНЕЗІОЛОГІЇ

Мануальне м’язове тестування є основним діагностичним методом у прикладній кінезіології. Цей метод дає змогу через ручне тестування м’язів (оцінку тонусу та сили м’язів) визначити стан внутрішніх органів, хребців, кісток тазу і черепа.

Як наслідок, лікар може:

 • діагностувати емоційні порушення та структурні патології в організмі;
 • знайти причину хвороби;
 • призначити індивідуальне лікування, точно орієнтоване на потреби організму;
 • запобігти загостренню стану.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ КІНЕЗІОЛОГІЇ

Прикладна кінезіологія застосовується у лікуванні захворювань різних систем органів:

 • нервової системи: больові синдроми різної локалізації, невралгії, неврози, хвороба Паркінсона;
 • травної с-ми: непереносимість продуктів, мальабсорбція, мальдигестія;
 • серцево-судинної с-ми: артеріальна гіпертензія, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, розлади кровообігу;
 • видільної с-ми: цистит, уретрит, аденома простати.

ПЕРЕВАГИ ПРИКЛАДНОЇ КІНЕЗІОЛОГІЇ:

 • інформація про захворювання надходить безпосередньо від самого організму ще на доклінічних стадіях хвороби;
 • у боротьбі з хворобою активізуються власні сили організму;
 • позитивні результати помітні вже після першого сеансу;
 • комплексне оздоровлення організму;
 • індивідуальний підбір методик лікування та лікарських препаратів для кожного пацієнта;
 • під час лікування та реабілітації застосовуються тільки природні методи: вітаміни, трав’яні збори, ароматерапія, мануальна терапія тощо;
 • відновлення гармонії тіла та психіки;
 • відсутність протипоказань та вікових обмежень.

Прикладна кінезіологія поєднує у собі різноманітні методики лікування: післяізометричну релаксацію, мануальну терапію, краніосакральну терапію, гомеопатію, вісцеральну терапію, кінезіотерапію. Тож вона має цілий пул методик, серед яких лікар точно зможе підібрати максимально корисні для вашого лікування методи.

 

ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ В АКСІС

Якщо ви маєте перелічені вище захворювання і вважаєте, що прикладна кінезіологія може допомогти у вашому лікуванні, записуйтеся на первинну консультацію до лікарів нашого Центру реабілітації хребта та суглобів Аксіс. Наші лікарі-реабілітологи проходили спеціальні навчання методикам прикладної кінезіології. Також вони працюють у тісній кооперації з лікарями інших спеціальностей: ортопедами-травматологами, лікарями спортивної медицини, психологами, іншими фізіотерапевтами.

Щоб записатися на первинну консультацію, заповніть реєстраційну форму на сайті або зв’яжіться з нами за телефоном.

 

Зворотній зв'язок

  Інші послуги:

  08.09.2022

  Кінезіотерапія на блочних тренажерах

  КІНЕЗІОТЕРАПІЯ НА БЛОЧНИХ ТРЕНАЖЕРАХ – це метод реабілітації, спрямований на розширення амплітуди рухів у суглобах, заняття напруження, релаксацію та скорочення м’язів тулуба і кінцівок. Термін походить з латини й дослівно означає “терапія рухом”.

  При цьому ми використовуємо тренажери з антигравітаційною конструкцією – тренажер Бубновського і його аналоги.

  12.07.2022

  Кінезіотейпування

  КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ – це накладання на ушкоджені м’язи, сухожилля і суглоби тейпів (спеціальних тканинних “пластирів”), що зменшують больовий синдром.

  12.07.2022

  Дестабілізаційна терапія

  БАЛАНСУЮЧА ТЕРАПІЯ – терапія на балансуючих платформах, під час якої здійснюється вплив на пропріорецепцію та вестибулярний апарат. Саме ці структури організму відповідальні за сприйняття частин тіла у просторі.

  12.07.2022

  ERGON терапія

  ERGON TECHNIQUE – це метод статичної та динамічної мобілізації м’яких тканин, що використовує спеціальне обладнання – інструмент ERGON.

  12.07.2022

  Шрот-терапія

  SCHROTH-ТЕРАПІЯ – одна з провідних визнаних у світі методик лікування сколіозу. Її на початку XX століття розробила німецький фізіотерапевт Катаріна Шрот. Лікарка сама мала сколіоз і дослідила користь асиметричного дихання у його лікуванні.

  12.07.2022

  Mulligan концепція

  MULLIGAN КОНЦЕПЦІЯ (мобілізація з використанням рухів) – популярний різновид мануальної терапії, під час якого знеболення досягається через мобілізацію з використанням рухів.

  12.07.2022

  DNS терапія

  DNS-ТЕРАПІЯ – це реабілітаційний напрямок який базується на принципах кінезіології розвитку і на нейрофізіологічних принципах функціонування опорно-рухового апарату.

  12.07.2022

  FDM терапія

  FDM – ТЕРАПІЯ метод лікування болю та проблем опорно-рухового апарату, що базується на моделі фасціальних порушень. Тобто, корекції порушень фасцій (оболонок), що покривають усі органи, зокрема, м’язи, нерви, судини.

  12.07.2022

  PNF терапія

  PNF – це чергування скорочення та розслаблення м’язів, що стимулює ділянки головного мозку, які відповідають за рухи, та відновлює м’язову систему.

  12.07.2022

  М’яка мануальна терапія

  М’ЯКА МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ – це лікування ручними прийомами задля коригування патологічних проявів, спричинених функціональними порушеннями м’яких тканин та кістково-суглобового апарату.

  12.07.2022

  Лікувальний масаж

  ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ – ЦЕ метод дозованої механічної дії на організм руками масажиста чи певними предметами з лікувальною метою. Такий масаж широко розповсюджений як допоміжна терапія при різних захворюваннях. Він дає змогу швидко поліпшити самопочуття і прискорити процес одужання.

  12.07.2022

  Система підвісної терапії RedCord Neurac

  СИСТЕМА ПІДВІСНОЇ ТЕРАПІЇ REDCORD NEURAC – унікальна розробка для безболісного відновлення руху м’язів та м’язових груп, відновлення координації рухів та зміцнення м’язового скелета.

  ЗАПИС НА ПРИЙОМ