Skip to content

Реабілітація для Дорослих

Радість життя – це можливість робити те, що любиш, з натхненням та силами. Коли буденні справи, відпочинок чи подорож супроводжує гарний настрій, а не хронічний біль та скутість.

Центр реабілітації хребта та суглобів Аксіс допоможе усунути причину больового синдрому, відновити фізичне здоров’я та свободу рухів після травм чи хірургічних втручань і повернутися до звичного ритму життя та сміливих планів.

Реабілітація в Аксіс - це:

Індивідуальні заняття з фізичним терапевтом
Програма лікування складена лікарем
Точно дозовані навантаження
Лікування причини, а не симптомів
Доказові методи реабілітації

Що входить в курс реабілітації в Аксіс?

В основі ефективного відновлення завжди лежить комплексний підхід. У центрі реабілітації хребта та суглобів Аксіс курс лікування складають відразу кілька фахівців різного профілю. Це дає змогу комплексно і всебічно впливати на патологію, що значно покращує проведене лікування.

Фахівці Аксіс не стоять на місці: постійно опановують нові реабілітаційні методи та поповнюють реабілітаційне обладнання, щоб доповнювати та удосконалювати програми відновлення.

Індивідуальна програма реабілітації складається з урахуванням всіх особливостей постави, перекосів і м’язових дисбалансів та супутніх захворювань. Вона може поєднувати наступні реабілітаційні методики:

Система виконання вправ у підвішеному положенні, орієнтована на роботу глибоких м’язів. Безболісне відновлення руху м’язів та м’язових груп, відновлення координації рухів та зміцнення м’язового скелета тіла.

Система підвісної терапії RedCord

Призначений для підтримки фізіологічного здоров’я хребта та м’язів спини, що забезпечується максимальним ефектом розслаблення м’язів і усуненням м’язових спазмів.

Лікувальний масаж

Лікування ручними прийомами задля коригування патологічних проявів, спричинених функціональними порушеннями м’яких тканин та кістково-суглобового апарату.

М’яка мануальна терапія

Фізична терапія сколіозу, базовими елементами якої є активна 3D корекція постави, коригуюче дихання і корекція постурального сприйняття.

Шрот-терапія сколіозу

Метод лікування болю та проблем опорно-рухового апарату, що базується на моделі фасціальних порушень. Тобто, корекції порушень фасцій (оболонок), що покривають усі органи, зокрема, м’язи, нерви, судини.

FDM терапія

Інноваційний підхід до лікування, який поєднує статичну і динамічну мобілізацію м’яких тканин із застосуванням спеціального клінічного обладнання

ERGON терапія

Терапія на балансуючих платформах, під час якої відбувається вплив на пропріорецепцію та вестибулярний апарат.

Дестабілізаційна терапія

Метод реабілітації, спрямований на розширення амплітуди рухів у суглобах, зняття напруження, релаксацію та скорочення м’язів тулуба і кінцівок.

Кінезіотерапія на блочних тренажерах

Процедура накладання на травмовані м’язи, сухожилля та суглоби спеціальних клейких стрічок (тейпів), що зменшують больовий синдром.

Кінезіотейпування

Чергування скорочення та розслаблення м’язів, що стимулює ділянки головного мозку, які відповідають за рухи, та відновлює м’язову систему.

PNF терапія

Реабілітаційний напрямок який базується на принципах кінезіології розвитку і на нейрофізіологічних принципах функціонування опорно-рухового апарату.

DNS терапія

Мобілізація з використанням рухів – популярний різновид мануальної терапії, під час якого знеболення досягається через мобілізацію з використанням рухів.

Mulligan концепція

Метод альтернативної медицини, який визначає і виправляє стан внутрішніх органів та систем органів через зміну тонусу пов’язаних з ними скелетних м’язів.

Прикладна кінезіологія

ПОКАЗАТИ УСІ ПОСЛУГИ

Як проходить реабілітація в Аксіс:

Консультація вузькопрофільних спеціалістів

Діагностика та дообстеження

Реабілітація за індивідуальною програмою

Контроль результатів

Повернення до життя без болю!

Кому потрібна реабілітація в Аксіс

ЗАПИС НА ПРИЙОМ