Skip to content

PRP терапія (плазмоліфтинг)

PRP (ПЛАЗМОЛІФТИНГ) – ЦЕ консервативний метод лікування з використанням плазми крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Це одна з найсучасніших методик лікування суглобів, кісток, сухожилків і зв’язок.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

Для проведення процедури здійснюють забір венозної крові у пацієнта. Цю кров поміщають у пробірку і центрифугують, щоб відділити плазму від різних клітин крові. Для PRP-терапії знадобиться плазма, збагачена тромбоцитами й фібрином. 

Вже через кілька хвилин після центрифугування збагачена плазма готова для введення з лікувальною метою. У залежності від захворювання, отриману суспензію вводять у суглобову щілину, м’яз чи інші м’які тканини.

Звісно ж, ми робимо ін’єкції тільки після знеболення та виключно під УЗД-контролем. Тож препарат потрапляє точково безпосередньо у місце ураження. 

Процедура триває орієнтовно 20 хв. До речі, плазмотерапію часто поєднують з ін’єкціями гіалуронової кислоти. 

ЯК ДІЄ PRP-ТЕРАПІЯ НА ОРГАНІЗМ?

Тромбоцити, що містяться у плазмі, стимулюють згортання крові та впливають на перебіг природних процесів відновлення організму. Вони виділяють спеціальні молекули (фактори росту), які стимулюють процеси загоєння, регенерації та відновлення тканин.

ВИДИ ПЛАЗМОЛІФТИНГУ  В АКСІС

PRP-терапія суглобів  – показана тим, хто має артроз на початкових стадіях, пошкодження зв’язок, менісків чи меніскоїдів.

Покращення під час PRP суглобів спостерігається вже через 2-3 сеанси, однак для закріплення результату проводять 5-7 ін’єкцій з інтервалами в 1 тиждень. 

PRP-терапія хребта – метод лікування хребта при болях у попереку, остеохондрозі, спазмах м’язів. Також потребує проведення 5-7 сеансів ін’єкцій. 

ПЕРЕВАГИ ПЛАЗМОТЕРАПІЇ:

  • безпечність – плазма виділяється із власної крові пацієнта і не контактує з повітрям, тому практично неможливе інфікування, не виникають алергічні реакції та відторгнення організмом чужорідних елементів;
  • універсальність – підходить для людей різного віку (від 18 років), з будь-яким типом шкіри;
  • безболісність – після місцевої анестезії ви не відчуватимете болю під час процедури; 
  • легкість реалізації – не вимагає спеціальної підготовки; 
  • висока ефективність – результат помітний на 4-5 день після процедури;
  • PRP-терапія значно покращує самопочуття пацієнта і дає змогу відтермінувати хірургічне втручання.

РИЗИКИ І УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Ми проводимо плазмоліфтинг тільки під УЗД-контролем, тож ризик пошкодити судини чи нерви або ж занести інфекцію близький до нуля. 

Ускладнення можливі тоді, коли є супутні захворювання: ревматоїдний артрит, подагра, псоріаз чи онкологія. Тож перед призначенням циклу лікувальних ін’єкцій наші лікарі зберуть детальний анамнез, оглянуть вас та оцінять результати аналізів. 

Запам’ятайте, що PRP-терапія не може бути методом самолікування!

ПЛАЗМОЛІФТИНГ В АКСІС

Якщо ви гадаєте, що плазмоліфтинг допоможе подолати вашу хворобу, зверніться до лікарів нашого центру Аксіс. Вони оцінять стан вашого здоров’я та підберуть необхідний метод лікування, враховуючи всі переваги та ризики. З вами працюватимуть висококваліфіковані спеціалісти, які постійно вдосконалюють свої знання та вміння на міжнародних конференціях і закордонних стажуваннях. 

Наголошуємо, що плазмоліфтинг ми проводимо під УЗД-контролем. А це означає, що ризики процедури зведені до мінімуму. 

Записуйтеся на консультацію до наших лікарів ортопедів-травматологів:

  • телефонуйте за номерами вказаними на сайті
  • заповнюйте швидку реєстраційну форму на сайті. 

 

Зворотній зв'язок

    Інші послуги:

    12.07.2022

    Ін’єкції гіалуронової кислоти

    ВНУТРІШНЬОСУГЛОБОВІ ІН’ЄКЦІЇ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ
    Попри поширений стереотип, гіалуронову кислоту використовують не лише в косметології! У Центрі реабілітації хребта та суглобів Аксіс ми проводимо внутрішньосуглобові ін’єкції гіалуронової кислоти для лікування артрозів та відновлення рухливості суглобів у післяопераційному періоді.

    12.07.2022

    Радіочастотна абляція під візуальною навігацією

    Радіочастотна абляція (РЧА) – це метод лікування болю, при якому в проекції уражених нервових закінчень встановлюють спеціальні голки. Через ці голки під дією радіочастот нерви прогріваються до 80°С за 90 с. Як наслідок, ці нерви, що несуть больові імпульси, ніби “вимикаються”. Такий механізм сприяє позбавленню від болю.

    12.07.2022

    Лікувальні та діагностичні ін’єкції під візуальною навігацією

    ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНІ БЛОКАДИ – ЦЕ метод визначення локалізації болю і лікування больового синдрому. При цьому у місце болю вводяться препарати, що знижують чи повністю блокують передачу нервових імпульсів.

    Такі блокади використовуються для:
    діагностики місця болю – після визначення локалізації болю та ураженого нерва, проводиться радіочастотна абляція (РЧА);
    лікування больового синдрому – тобто, сама ін’єкція може бути методом лікування і значно полегшує чи повністю “вимикає” відчуття болю.

    12.07.2022

    Трансфорамінальна ін’єкція під візуальною навігацією

    ТРАНСФОРАМІНАЛЬНА БЛОКАДА – є методом для зняття болю від грижі міжхребцевого диску, яка розташовується більше назовні, що тисне на нервові корінці та викликає біль в нозі та спині, порушення функцій (порушення ходи, порушення чутливості та рухів у ногах, і т.д).

    12.07.2022

    Епідуральна ін’єкція під візуальною навігацією

    ЕПІДУРАЛЬНА БЛОКАДА – є методом для зняття болю від стенозу хребтового каналу або грижі міжхребцевого диску, що тисне на нервові корінці та викликає біль в нозі та спині, порушення функцій (розлади сечовипускання, порушення ходи, порушення чутливості та рухів у ногах, тощо).

    ЗАПИС НА ПРИЙОМ