Після спортивних травм
Запис на прийом
ІНШІ ЗАХВОРЮВАННЯ:
Фізична реабілітація військових
Щодня заради нашої перемоги захисники України виконують надскладні завдання, ризикуючи власним здоров’ям та життям. За результатами їх героїчних вчинків спостерігає весь світ, та от ціна за них іноді занадто висока.
Унаслідок ворожих обстрілів українські воїни отримують поранення різного ступеня важкості. Їм надається кваліфікована медична допомога у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах. Але надважливе значення має також і наступна реабілітація військовослужбовців, для повноцінного відновлення власної функціональності.
Реабілітація після Covid
З початку пандемії COVID-19 в Україні захворіли вже майже 5 млн людей, з них понад 100 тис. – загинули від смертельних ускладнень. Практично кожен, хто перехворів на цей недуг, відчував після одужання залишкові явища хвороби, зміни у поведінці, настрої, працездатності. Іноді такі симптоми тривають місяцями та значно погіршують нормальний ритм життя. Саме тому ми приділяємо особливу увагу реабілітації постковідних пацієнтів. Адже пандемія COVID-19 – це вже невіддільна частина нашого життя. І симптоми постковіду можуть спіткати будь-кого.
Фізична терапія під час вагітності та після пологів
Вагітність та пологи – це значне навантаження на жіночий організм. Адже у період вагітності посилюється робота всіх внутрішніх органів, зростає навантаження на серце, змінюється психоемоційний стан жінки. Додаткова вага підвищує навантаження на ноги та спину. Під час пологів активно залучаються м’язи черевного преса і тазового дна. Тож вони повинні бути готові до таких навантажень, щоб запобігти розвитку післяпологових ускладнень.
Реабілітація після інсульту
Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, що призводить до пошкодження певної ділянки головного мозку. За механізмом розвитку виділяють 2 типи інсульту:
ішемічний – через тромбоз або спазм (звуження) судини, що кровопостачає певну ділянку мозку;
геморагічний – через крововилив у мозок (внаслідок розриву артерії).
Реабілітація після операцій
Вдало проведене операційне втручання – це лише 50% успіху одужання. Інші 50% залежать від самого пацієнта: його загального стану здоров’я, того, як він дотримується рекомендацій лікарів, а також як відбуваються реабілітаційні заходи. Тож, незалежно від виду операційного втручання, реабілітація дає змогу пацієнтові швидше відновитися і повернутися до активного життя!
Спинальні травми
Реабілітація після травм та переломів
Травма – це порушення цілісності органів або тканин, що призводить до зменшення чи втрати функції. Найчастіше це гострий стан, що може виникнути як в побуті, так і під час виконання професійних обов’язків. Одним з найпоширеніших видів травми є перелом – порушення цілісності кістки.