Skip to content

Iн’єкції проти болю

Iн’єкції проти болю

Причини болю можуть бути різними, але наслідок один: ця проблема стоїть на заваді повноцінного життя. Фахівці Центру реабілітації хребта та суглобів АКСІС пропонують дієвий спосіб забути про дискомфорт без оперативного втручання.

Тактика боротьби 

Виснажливий біль у нозі, спині, попереку, куприку чи зап’ястку, позбутися якого інколи не допомагають навіть сильні анальгетики, – ситуація, на жаль, знайома багатьом пацієнтам. Больові відчуття у кінцівках та хребті виникають зазвичай внаслідок подразнення периферичних рецепторів, стиснення нервів чи денервації суглобів і завжди йдуть «пліч-о-пліч» із запальним процесом. 

Ефективний спосіб одночасно позбутись як болю, так і запалення – малоінвазивні техніки: ін’єкційні процедури, які проводяться амбулаторно під контролем рентгенологічної чи ультразвукової апаратури. 

Безпека й точність 

Лікарі центру, використовуючи інноваційну апаратуру, з високою точністю визначають причину болю, його джерело та «маршрут». Після цього фахівці обробляють лише мінімальний обсяг тканин за допомогою спеціальних інструментів й проводять усі маніпуляції без розрізів. Максимальний терапевтичний ефект гарантовано.

Правильний вибір 

Спеціаліст надає перевагу тій чи іншій малоінвазивній техніці залежно від причин проблеми. Фахівець може призначити: 

  • трансфорамінальні та епідуральні ін’єкції при болю в хребті та кінцівках, що його провокують грижі міжхребцевого диска, тиснучи на нервові корінці. У місце стиснення вводять препарати на основі стероїдів і анестетиків; 
  • блокаду фасеткових суглобів при артрозах (спондилоартрозах). Процедура теж передбачає введення в уражену зону суміші стероїду й анестетика; 
  • радіочастотну денервацію при артрозах (коксартроз, гонартроз, спондилоартроз) ІІ–ІV ступеня. Метод ґрунтується на подразненні спеціальними голками, які встановлюються у нервації суглоба, без пошкодження його капсули; 
  • PRP-терапію при артрозах, пошкодженнях зв’язкового апарату та менісків. Фахівець внутрішньосуглобово вводить плазму крові з високим насиченням тромбоцитів.

Аби надовго зберегти ефект після маніпуляції, пацієнту варто дотримуватися вказівок лікаря щодо повсякденного життя та займатися рекомендованими фізичними вправами.

 

Шпортко Галина Миколаївна

Невролог, медичний директор філії 2/3

Зворотній зв'язок

    ЗАПИС НА ПРИЙОМ