fbpx Skip to content

Арт-терапія

Арт-терапія — це сучасний метод психоемоційної підтримки дитини через творчість: малювання, ліпку, рух чи музику. Такий підхід допомагає дитині виражати емоції, знижувати рівень тривоги та краще розуміти себе — без слів, через процес творення.

Для чого потрібна арт-терапія?

Емоційне розвантаження — дитина вчиться помічати й візуалізувати свої почуття.
Розвиток самопізнання — усвідомлення внутрішніх переживань і розвиток емоційного інтелекту.
Поліпшення комунікації — особливо важливо для дітей, яким складно говорити про емоції.
Зниження стресу та тривожності — творча активність заспокоює і знімає напруження.
Розвиток моторики — через ліплення, малювання, рухову активність.

Як проходить заняття?

Тривалість: 1 година
Формат: груповий (до 10 дітей)
Вікові групи: 6–8 років, 9–11 років, 12–15 років

Під час арт-терапії діти вчаться не лише творити, а й краще розуміти себе, опановувати нові способи взаємодії з навколишнім світом та своїми емоціями.

Запишіться на арт-терапію

Творчість лікує!
Допоможіть дитині розкрити свій емоційний світ у безпечному середовищі з підтримкою професіонала.

Запис на прийом

    ІНШІ ЗАХВОРЮВАННЯ:

    12.07.2022

    СМА – спинально-м’язова атрофія

    СМА (спінальна м’язова атрофія) – це спадкове захворювання, при якому нервові клітини спинного мозку та стовбура мозку дегенерують, викликаючи прогресуючу м’язову слабкість та атрофію м’язів. Чотири основні види спинальної м’язової атрофії різною мірою викликають м’язову слабкість та атрофію м’язів.

    12.07.2022

    Синдром Дауна

    СИНДРОМ ДАУНА – це генетична хромосомна аномалія, спричинене наявністю 47 хромосом замість 46, які є у нормі. Нормальний каріотип (набір хромосом кожної клітини організму, окрім статевих) – це 23 пари хромосом, тобто, 46 хромосом у сумі. При синдромі Дауна у 21-ій парі хромосом з’являється зайва, третя хромосома.

    12.07.2022

    ЗПР Затримка психічного розвитку

    ЗПР (затримка психічного розвитку) – це комплекс порушень психологічного, емоційного та інтелектуального розвитку дитини. Простіше кажучи, “відставання” у розвитку від однолітків та встановлених норм.

    12.07.2022

    ДЦП – дитячий церебральний параліч

    ДЦП (дитячий церебральний параліч) – це сукупність стійких патологій, що характеризуються розладами рухової активності, порушеннями мовленнєвого і психічного розвитку.

    12.07.2022

    РАС розлад аутистичного спектру, аутизм

    Дітей з аутизмом називають “діти дощу”, а синій колір вважається символом цього розладу. Статистично доведено, що аутизм частіше виникає у хлопчиків, ніж у дівчаток (4:1). Загалом хвороба виявляється в однієї дитини зі 160 новонароджених.

    12.07.2022

    Дитячий сколіоз

    ДИТЯЧИЙ СКОЛІОЗ – це стійке бічне викривлення хребта та поворот його навколо своєї осі. Як наслідок розвивається не лише деформація хребта і косметичний дефект, а й порушення роботи внутрішніх органів. Ця патологія розвивається у дитинстві, в період активного росту скелета, тому сколіоз називається “дитячий”. “Кризовими періодами” для розвитку сколіозу є вік 8-14 років.