УЗД в Аксіс Хмельницький

Раді повідомити Вам гарну новину, про те що у нашій філії у м. Хмельницький зявилась нова послуга УЗД.

Ультразвукове дослідження (УЗД) призначене для розпізнавання хвороби на ранніх стадіях, оцінки стану органів і систем. Дозволяє виявити патологію, призначити лікування і контролювати результати.

TOSHIBA Aplio 400 – УЗД-сканер преміум-класу, побудований на базі найсучасніших та передових технологій, забезпечує неперевершений рівень клінічної точності, продуктивності та простоти використання.

Центр реабілітації хребта та суглобів Аксіс Хмельницький, проводить наступні обстеження:

 • – УЗД серця (ехокардіоскопія)
 • – УЗД судин шиї (дуплексне сканування)
 • – УЗД судин шиї та судин голови (дуплексне сканування)
 • – УЗД щитоподібної залози
 • – УЗД органів черевної порожнини (печінка, гепатобіліарна система, підшлункова залоза, селезінка, нирки, наднирники)
 • – УЗД органів черевної порожнини (печінка, гепатобіліарна система, підшлункова залоза, селезінка)
 • – УЗД нирок
 • – УЗД серцево-судинної системи

Ультразвукове дослідження органів не несе променевого навантаження, є найбільш безпечним з усіх методів візуалізації внутрішніх органів і тканин, що дозволяє проводити дане обстеження при вагітності. Один з основних принципів, покладених в основу ультразвукової системи, – це якість зображення еталонного рівня, з високою точністю і деталізацією, об’ємної візуалізацією.

ЗАПИС НА УЗД:

  Читайте також

  08.04.2022

  УЗД в Аксіс Хмельницький

  Раді повідомити Вам гарну новину, про те що у нашій філії у м. Хмельницький зявилась нова послуга УЗД. Ультразвукове дослідження (УЗД) призначене для розпізнавання хвороби на ранніх стадіях, оцінки стану органів і систем. Дозволяє виявити патологію, призначити лікування і контролювати результати.
  Читати далі
  28.03.2022

  ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ

  Нашим незламним принципом роботи - є збереження здоров'я нації, особливо в такий складний час. Спеціалісти центру Аксіс прагнуть допомогти кожному, хто цього потребує на різних куточках нашої єдиної України. Саме тому, чекаємо Вас на онлайн консультацію.
  Читати далі
  25.03.2022

  Аксіс працює для вас!

  Центр реабілітації хребта та суглобів знов відкриває свої двері. Аксіс - це мережа центрів сучасної фізичної реабілітації для дітей та дорослих, яка спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань хребта, опорно-рухового апарату, відновленні після операцій та травм.
  Читати далі