Виходимо з карантину – з гарною пропозицією!

Ми бажаємо Вам бути здоровими та почувати себе прекрасно, тому з турботою про Вас приготували унікальну і гарячу пропозицію!

Купуючи основний курс на 10 індивідуальних занять з реабілітологом, в подарунок Ви отримуєте 1 сеанс ударнохвильової терапії
Купуючи інтенсивний курсу на 15 індивідуальних занять з реабілітологом, в подарунок Ви отримуєте 2 сеанси ударнохвильової терапії

Пропозиція діє з 12 травня по 12 червня, купуючи абонемент на індивідуальні заняття з реабілітологом, Ви отримаєте безкоштовно сеанс ударнохвильової терапії.

Ударно-хвильова терапія відрізняється відсутністю побічних ефектів і тим, що добре переноситься пацієнтами. Вона базується на використанні ефектів впливу на різні тканини організму

Хвилі проходять крізь м’язи і кров. На межі розділу м’яких тканин і кісток близько 60% акустичної енергії проходить в кістку, а решта переноситься відбитою хвилею. При цьому поблизу поверхні контакту виникають значні механічні напруження, які здатні руйнувати патологічні утворення та камені.

Суть методу ударно-хвильової терапії — в глибокому проникненні акустичних хвиль у м’які і кісткові тканини.
В результаті:
▪️значно поліпшується і прискорюється лімфо- і кровотік;
▪️знижується тонус м’язової тканини в місці впливу, тобто вони повністю розслабляються;
▪️відкладення солей і непатологічні кісткові нарости просто руйнуються;
▪️неінвазивна терапія;
▪️відсутність побічних явищ і ризиків, пов’язаних з операцією;
▪️лікування проводиться без анестезії, на протязі короткого часу з швидким досягненням;
▪️довготривалого терапевтичного ефекту;
лікування проводиться навіть в хронічній стадії захворювання.

Протипокази:
❎Запальні процеси шкіри в ділянках застосування терапії;
❎Хвороби судин ( тромбози, тромбофлебіти)
❎Порушення згортання крові (гемофілія)
❎Вагітність
❎Наявність штучних серцевих стимуляторів(водій ритму)
Онкологічні хворі.

Ударно-хвильова терапія успішно застосовується більш ніж 15 років в Європейській і світовій клінічній практиці і зайняла поважне місце серед методів ортопедичної патології.

Сеанс ударнохвильової терапії — це прекрасна можливість економити, а можливо, подарувати сеанс комусь з рідних чи знайомих
Поспішіть! Адже, це унікальна пропозиція і діє в обмежений термін.

Читайте також

08.04.2022

УЗД в Аксіс Хмельницький

Раді повідомити Вам гарну новину, про те що у нашій філії у м. Хмельницький зявилась нова послуга УЗД. Ультразвукове дослідження (УЗД) призначене для розпізнавання хвороби на ранніх стадіях, оцінки стану органів і систем. Дозволяє виявити патологію, призначити лікування і контролювати результати.
Читати далі
28.03.2022

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ

Нашим незламним принципом роботи - є збереження здоров'я нації, особливо в такий складний час. Спеціалісти центру Аксіс прагнуть допомогти кожному, хто цього потребує на різних куточках нашої єдиної України. Саме тому, чекаємо Вас на онлайн консультацію.
Читати далі
25.03.2022

Аксіс працює для вас!

Центр реабілітації хребта та суглобів знов відкриває свої двері. Аксіс - це мережа центрів сучасної фізичної реабілітації для дітей та дорослих, яка спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань хребта, опорно-рухового апарату, відновленні після операцій та травм.
Читати далі