Iн’єкції проти болю

ІНЄКЦІЇ ПРОТИ БОЛЮ


Причини болю можуть бути різними, але наслідок один: ця проблема стоїть на заваді повноцінного життя. Фахівці Центру реабілітації хребта та суглобів АКСІС пропонують дієвий спосіб забути про дискомфорт без оперативного втручання.

Тактика боротьби 

Виснажливий біль у нозі, спині, попереку, куприку чи зап’ястку, позбутися якого інколи не допомагають навіть сильні анальгетики, – ситуація, на жаль, знайома багатьом пацієнтам. Больові відчуття у кінцівках та хребті виникають зазвичай внаслідок подразнення периферичних рецепторів, стиснення нервів чи денервації суглобів і завжди йдуть «пліч-о-пліч» із запальним процесом. 

Ефективний спосіб одночасно позбутись як болю, так і запалення – малоінвазивні техніки: ін’єкційні процедури, які проводяться амбулаторно під контролем рентгенологічної чи ультразвукової апаратури. 

Безпека й точність 

Лікарі центру, використовуючи інноваційну апаратуру, з високою точністю визначають причину болю, його джерело та «маршрут». Після цього фахівці обробляють лише мінімальний обсяг тканин за допомогою спеціальних інструментів й проводять усі маніпуляції без розрізів. Максимальний терапевтичний ефект гарантовано.

Правильний вибір 

Спеціаліст надає перевагу тій чи іншій малоінвазивній техніці залежно від причин проблеми. Фахівець може призначити: 

трансфорамінальні та епідуральні ін’єкції при болю в хребті та кінцівках, що його провокують грижі міжхребцевого диска, тиснучи на нервові корінці. У місце стиснення вводять препарати на основі стероїдів і анестетиків; 

блокаду фасеткових суглобів при артрозах (спондилоартрозах). Процедура теж передбачає введення в уражену зону суміші стероїду й анестетика; 

радіочастотну денервацію при артрозах (коксартроз, гонартроз, спондилоартроз) ІІ–ІV ступеня. Метод ґрунтується на подразненні спеціальними голками, які встановлюються у нервації суглоба, без пошкодження його капсули; 

PRP-терапію при артрозах, пошкодженнях зв’язкового апарату та менісків. Фахівець внутрішньосуглобово вводить плазму крові з високим насиченням тромбоцитів. 

Аби надовго зберегти ефект після маніпуляції, пацієнту варто дотримуватися вказівок лікаря щодо повсякденного життя та займатися рекомендованими фізичними вправами. 

Автор статті

Автор статті

ОКАЄВИЧ Олексій Андрійович 

Травматолог-ортопед, спеціаліст з лікування гострого та хронічного больового синдрому 

Читайте також

08.04.2022

УЗД в Аксіс Хмельницький

Раді повідомити Вам гарну новину, про те що у нашій філії у м. Хмельницький зявилась нова послуга УЗД. Ультразвукове дослідження (УЗД) призначене для розпізнавання хвороби на ранніх стадіях, оцінки стану органів і систем. Дозволяє виявити патологію, призначити лікування і контролювати результати.
Читати далі
28.03.2022

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ

Нашим незламним принципом роботи - є збереження здоров'я нації, особливо в такий складний час. Спеціалісти центру Аксіс прагнуть допомогти кожному, хто цього потребує на різних куточках нашої єдиної України. Саме тому, чекаємо Вас на онлайн консультацію.
Читати далі
25.03.2022

Аксіс працює для вас!

Центр реабілітації хребта та суглобів знов відкриває свої двері. Аксіс - це мережа центрів сучасної фізичної реабілітації для дітей та дорослих, яка спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань хребта, опорно-рухового апарату, відновленні після операцій та травм.
Читати далі