Наш персонал

Буянов Олег Олександрович

Медичний директор, вертебролог. 

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Пащенко Павло Петрович

Лікар ортопед-травматолог

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Портной Богдан Сергійович

Лікар невролог, фізичний терапевт

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Савенець Валерія Вікторівна

Лікар невролог, фізичний терапевт

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Рач Дмитро Васильович

Фізичний терапевт, ерготерапевт

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Курцеба Сергій Петрович

Реабілітолог, фахівець з прикладної кінезіології.

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Світлакова Наталія Володимирівна

Реабілітолог, фахівець з соматики Ханна

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Кицишина Наталія Ігорівна

Фізичний терапевт

Філія 1. м. Вінниця, Келецька 102

Шпортко Галина Миколаївна

Лікар невролог. Медичний директор

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Вдовиченко Вячеслав Юрійович

Лікар фізичної реабілітаційної медицини, шрот-терапевт

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Старинський Артем Олександрович

Лікар невролог,  PNF-терапевт

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Семенченко Андрій Олександрович

Лікар травматолог-ортопед, фізичний терапевт

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Соколовська Ірина Анатоліївна

Лікар невролог, фізичний терапевт

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Грішин Павло Вікторович

Лікар фізичної реабілітаційної медицини

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Пирогов Олександр Миколайович

Фізичний терапевт, Ergon-терапевт

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Стафійчук Максим Миколайович

Реабілітолог, спеціаліст з рухової терапії на системі Redcord

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Самолюк Сергій Борисович

Реабілітолог, спеціаліст з післяопераційної реабілітації

Філія 2. м. Вінниця, К. Коріатовичів 209А

Окаєвич Олексій Андрійович

Медичний директор лікар травматолог-ортопед, спеціаліст з лікування госторого та хронічного больового синдрому.

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Іваніцька Анастасія Олександрівна

Лікар невролог, фізичний терапевт

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Фартушний Анатолій Миколайович

Фізичний терапевт, масажист

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Макєєв Денис Михайлович

Фізичний терапевт, прикладний кінезіолог

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Царук Віталій Васильович

Медичний директор дитячого реабілітаційного відділення, лікар спортивної медицини

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Ткач Олег Федорович

Дитячий лікар ортопед травматолог, спеціаліст дитячої реабілітації

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Смотрицький Артур Олегович

Лікар спортивної медицини, спеціаліст дитячої реабілітації

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Геренбург Вікторія Дмитрівна

Фізичний терапевт, спеціаліст дитячої реабілітації

Філія 3. м. Вінниця, Стрілецька 7Д

Сорокопуд Ольга Ігорівна

Медичний директор, лікар невролог.

Філія м. Хмельницький

Данилюк Сергій Віталійович

Лікар-анестезіолог

Філія 4. м. Хмельницький, М. Красовського 6г

Кібіцький Владислав Аркадійович

Ортопед-травматолог

Філія 4. м. Хмельницький, М. Красовського 6г

Пинзар Крістіна Анатоліївна

Лікар спортивної медицини

Філія 4. м. Хмельницький, М. Красовського 6г

Багола Павло Анатолійович

Фізичний терапевт, старший реабілітолог

Філія 4. м. Хмельницький, М. Красовського 6г

Широкий Олексій Олегович

Фізичний терапевт

Філія 4. м. Хмельницький, М. Красовського 6г

Багола Аліна Антонівна

Фізичний терапевт

Філія 4. м. Хмельницький, М. Красовського 6г

Козій Ольга Андріївна

Фізичний терапевт

Філія 4. м. Хмельницький, М. Красовського 6г