Відгуки

Вчера у меня произошёл конфуз. Беременность дала о себе знать, спину защемило и дышать стало невозможно. Сегодня я снова в строю. А все благодаря учтивым и профессиональным специалистам медицинского центра «Аксис». Спасибо.

Варвара

Огромное спасибо клинике Аксис за то что избавили меня от боли и улучшили моё настроение. После восьми месяцев мучений и безрезультатного хождения по врачам в Канаде, вы совершили чудо и поставили меня на ноги. Хочется выразить особую благодарность Алескею Александровичу за оперативное лечение и внимание во время реабилитации, и Алле за индивидуальный подход и терпение.

Элина

Хочу подякувати працівникам центру за професіоналізм! Була вражена тим,що так швидко та ефективно можна зняти больвий синдром без медикаментозного лікування.Рекомендую даний центр за доброзичливе ставлення до пацієнтів, професійну допомогу. Бажаю успіхів та процвітання!

Наталія

Замечательный центр. Приветливые врачи, приятная девочка администратор Виктория. Уже после первого занятия, почувствовала облегчение в спине. Интересная методика…работают все группы мышц. Занимаюсь у толкового реабилитолога Курцеба Сергей Петрович . Моя благодарность клинике Аксис.

Наталья

Доброго вечора! Дуже рада, що в Вінниці є така чудова клініка. І хочу сказати веелике ДЯКУЮ Шпортко Галині Миколаївні! Вона “лікар від Бога”. Знаю її не перший рік, вона довго мене лікує. Все детально пояснить, завжди привітна, щира людина! Вона чудовий лікар!!!

Оксана

С начала этого года меня начал беспокоить звон в голове. Мои знакомые врачи порекомендовали мне обратиться в центр Аксис. Вначале меня сопровождала невролог Галина Шпортко, которая понимая сложность этой проблемы, предложила мне в начале провести комплекс исследований, что бы потом уже определиться с планом дальнейшего лечения. Так вот, по ходу исследований у меня было выявлено много проблем с шейным отделом позвоночника, кровоснабжением головного мозга и др. Поэтому она решила начать лечение с реабилитации и передала меня в руки реабилитолога Александра Пирогова. Я хожу к ним уже месяц. Что могу сказать об Александре. Он реально хороший специалист, он ценит свою работу, он внимателен и отзывчив, он всегда пытается подойти к болезни пациента с разных сторон, и уже по ходу реабилитации, выявляет и помогает в лечении других проблем. В целом мое состояние значительно улучшилось, увеличилась гибкость и подвижность шейного отдела позвоночника и не только. Это благодаря рукам Александра и тех упражнений, которые он рекомендовал мне делать каждый день. Понимая огромное значение реабилитации в восстановлении утраченных функций организма, конечно же я буду рекомендовать всем больным обращаться в данный Центр за медицинской помощью. Сегодня в Центре работают отличные специалисты, которые используют передовые методики реабилитации и современное оборудование Центра, они помогают больным быстрее встать в строй и вернуться им к нормальной жизни без всяких ограничений и боли…

Юрий Соколов

Висловлюємо щиру вдячність реабілітологу нашої матері В’ячеславу Вдовиченко!! Наша ситуація не проста, проте, професіоналізм, чуйність, терпимість і відданість роботі В’ячеслава, та результат, який ми бачимо вселяють віру та надію. Рідко коли, в наш час, можна побачити в приватних центрах орієнтацію спеціаліста на результат шляхом професійно виважених і обгрунтованих дій, а не на гроші ! Усі наші прохання збільшити кількість зустрічей в ситуації відчаю від стану матері, заперечувались аргументацією недоречності і не результативності у нашому випадку, а це – погодьтесь, приємно вражає! Коли ти в руках такого фахівця, – у голові ніколи не виникає думка про те, щоб ще кудись звернутись, проконсультуватись, ти розумієш – це істина в останній інстанції, ти не піддаєш сумніву жодну його рекомендацію і дію!
Взагалі, спостерігаючи за роботою не лише нашого супер реабілітолога, а і інших, – розумієш – це професійно злагоджена команда, яка діє чітко до сучасних методів реабілітації, постійно вдосконалює свої знання та уміння, орієнтується на результат, а не на кількість занять. І це беззаперечно приносить свої плоди!!! За три курси реабілітації матері, я бачила не одне перевтілення з хворого в здорову людину, а це – вражає!
Не можливо не відзначити і побутову сторону Центру АКСІС – чисте, світле, зручне для доступу людей на інвалідному візку, професійно – обладнене приміщення (мова про філію по вул. Князів Коріатовичів, 209А) – все це в комплексі з професіоналізмом персоналу зцілююче діє на хворих. Хочеться зауважити, що такі враження не лише у нас, а і у всіх пацієнтів та рідних з якими ми контактуємо під час реабілітації у Центрі!
Не можемо залишити без уваги і роботу дівчат на рецепції, завжди усміхнені, уважні та готові допомогти навіть у самих дивакуватих проханнях!
Дякуємо що Ви є! Дякуємо за допомогу та надію на повноцінне життя! Наша мати у надійних руках! Успіхів та процвітання у професійній діяльності!
З повагою та вдячністю доньки Вакановської Галини!

Хранітель Аліна

Дуже подобається лікування у Вашому центрі.Персонал у Вас чудовий, всі спеціалісти своєї справи, атмосфера в клініці надзвичайно приємна.
Дуже дякую за допомогу чудовому лікарю Шпортко Галині Миколаївні та реабілітологу Вікторії за їх професіоналізм та небайдуже ставлення до кожного клієнта.
Ви найкращі😄

Катя