Iн’єкції проти болю

ІНЄКЦІЇ ПРОТИ БОЛЮ


Причини болю можуть бути різними, але наслідок один: ця проблема стоїть на заваді повноцінного життя. Фахівці Центру реабілітації хребта та суглобів АКСІС пропонують дієвий спосіб забути про дискомфорт без оперативного втручання.

Тактика боротьби 

Виснажливий біль у нозі, спині, попереку, куприку чи зап’ястку, позбутися якого інколи не допомагають навіть сильні анальгетики, – ситуація, на жаль, знайома багатьом пацієнтам. Больові відчуття у кінцівках та хребті виникають зазвичай внаслідок подразнення периферичних рецепторів, стиснення нервів чи денервації суглобів і завжди йдуть «пліч-о-пліч» із запальним процесом. 

Ефективний спосіб одночасно позбутись як болю, так і запалення – малоінвазивні техніки: ін’єкційні процедури, які проводяться амбулаторно під контролем рентгенологічної чи ультразвукової апаратури. 

Безпека й точність 

Лікарі центру, використовуючи інноваційну апаратуру, з високою точністю визначають причину болю, його джерело та «маршрут». Після цього фахівці обробляють лише мінімальний обсяг тканин за допомогою спеціальних інструментів й проводять усі маніпуляції без розрізів. Максимальний терапевтичний ефект гарантовано.

Правильний вибір 

Спеціаліст надає перевагу тій чи іншій малоінвазивній техніці залежно від причин проблеми. Фахівець може призначити: 

трансфорамінальні та епідуральні ін’єкції при болю в хребті та кінцівках, що його провокують грижі міжхребцевого диска, тиснучи на нервові корінці. У місце стиснення вводять препарати на основі стероїдів і анестетиків; 

блокаду фасеткових суглобів при артрозах (спондилоартрозах). Процедура теж передбачає введення в уражену зону суміші стероїду й анестетика; 

радіочастотну денервацію при артрозах (коксартроз, гонартроз, спондилоартроз) ІІ–ІV ступеня. Метод ґрунтується на подразненні спеціальними голками, які встановлюються у нервації суглоба, без пошкодження його капсули; 

PRP-терапію при артрозах, пошкодженнях зв’язкового апарату та менісків. Фахівець внутрішньосуглобово вводить плазму крові з високим насиченням тромбоцитів. 

Аби надовго зберегти ефект після маніпуляції, пацієнту варто дотримуватися вказівок лікаря щодо повсякденного життя та займатися рекомендованими фізичними вправами. 

Автор статті

Автор статті

ОКАЄВИЧ Олексій Андрійович 

Травматолог-ортопед, спеціаліст з лікування гострого та хронічного больового синдрому 

Читайте також

20.12.2021

-50% НА ЗАНЯТТЯ В ЗАЛІ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

З Нового року почнеш турбуватись про своє здоров’я?! Не чекай, потурбуйся про себе вже сьогодні! Запишись на первіинну консультацію та отримай 50% знижки на перше індивідуальне заняття в залі реабілітації!
Читати далі
17.12.2021

Iн’єкції проти болю

Читати далі
17.12.2021

5 запитань про електронейроміографію

ЕНМГ (електронейрографія) – це широкий спектр діагностичних процедур, за допомогою яких досліджується прохідність імпульсу по нервах у відповідь на його стимуляцію низькочастотним струмом. 
Читати далі