Про центр


Робота націлена на результат


Аксіс – це мережа центрів сучасної фізичної реабілітації для дітей та дорослих, яка має філії в місті Вінниця, Одеса та Хмельницький.Це перший в Україні центр, де поєднується малоінвазивне хірургічне лікування больових синдромів без необхідності довготривалої госпіталізації та сучасні реабілітаційні системи.

Програма відновлення складається лікарем індивідуально для кожного пацієнта, та включає в себе передові методики реабілітації посилаючись на міжнародні протоколи лікування. На кожному етапі лікування професійні лікарі контролюють динаміку процесу та при необхідності корегують програму реабілітації.


Люди – наша сила!


Діяльність центру забезпечується лікарями професіоналами, які займаються забезпеченням стратегічно правильного підходу до лікування та реабілітації пацієнтів з захворюваннями спини та суглобів. Фахівці нашого центру мають багаторічний досвід, проходять стажування за кордоном, регулярно беруть участь в міжнародних і всеукраїнських медичних конференціях.

Завдяки новим технологіям та спеціальній медичній техніці, яка створена найкращими світовими лідерами, лікарі реабілітаційного центру Аксіс можуть швидко та точно поставити правильний діагноз, проводити ефективне лікування та реабілітаційні вправи.


Допоможемо кожному!


Аксіс adult – медичний фітнес для дорослих – комплексне відновлення хребта та суглобів за індивідуальною програмою складеною лікарем. Терапія проходить індивідуально з реабілітологом та поєднує передові методики реабілітації.

Аксіс pain – Малоінвазивне хірургічне лікування болю – лікувальні блокади, що виконуються під візуальною навігацією, що дозволяє вводити лікарський препарат безпосередньо до джерела болю, що гарантує максимальний і швидкий терапевтичний ефект.

Аксіс kids (дитяча реабілітація) – це поєднання фізичної терапії, терапії розвитку та сенсорної терапії для дітей з захворюваннями нервової та опорно-рухової системи.

Аксіс maternity – відновлення під час вагітності та після пологів. Індивідуальна програма реабілітації складена лікарем фізичної реабілітації разом з акушером-гінекологом.

Аксіс sport – Програма тренувань для безпечного повернення до спорту після перерви чи травми. Фізичний терапевт допоможе сформувати правильний тренувальний план із поступовим збільшенням навантажень. Перехід до вправ вищої інтенсивності відбудеться плавно і без ризиків для здоров’я.


Наша мета – повернути до активного життя без болю!